O nas

Home  /  O nas

Kim jesteśmy?

Początki Grupy Sped miały miejsce dwadzieścia lat temu, kiedy to firma Sped Sp. J. (znana również jako Hurtownia techniczna Sped) zaczęła działalność w branży utrzymania ruchu. Przez wiele lat z sukcesem zajmowaliśmy się przede wszystkim zaopatrywaniem firm i zakładów we wszelkiego rodzaju łożyska, pasy, sprzęgła i inne niezbędne rzeczy, które pomagały zachować ciągłość produkcji.

grupaspedonas

Nasze oddziały

Automatyczna Identyfikacja
Z czasem jednak potrzeby naszych klientów stawały się coraz bardziej złożone, więc wychodząc im na przeciw postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę. Zamiast jednak poprzestać na gotowych rozwiązaniach i ograniczyć się do popularnego wśród innych firm „przerzucania towaru”, podeszliśmy do tematu w sposób kompleksowy i stworzyliśmy nowy oddział firmy: Sped-ID. Jego pracownicy specjalizują się we wszelkiego rodzaju zleceniach związanych z automatyczną identyfikacją, czyli kodami kreskowymi, terminalami, skanerami, drukarkami etykiet i materiałami eksploatacyjnymi.
Outsourcing Zakupów
Duże zainteresowanie nowymi usługami wśród naszych dotychczasowych klientów utwierdziło nas w przekonaniu, że warto podążać tą drogą. Nie trzeba było wiele czasu, aby dwóch z naszych największych klientów zaproponowało nam prowadzenie outsourcingu, czyli pełnej obsługi ich zamówień. W odpowiedzi na te potrzeby wprowadziliśmy do naszej oferty Outsourcing Zakupów, czyli idealne rozwiązanie dla dużych firm, którym zależy na terminowych dostawach i to niezależnie od typu asortymentu.
Czyściwa Specjalistyczne
Kolejnym etapem rozwoju firmy Sped było poszerzenie oferty o czyściwa przemysłowe. Podobnie jak w przypadku Automatycznej Identyfikacji, także tutaj nie chcieliśmy ograniczać się do samej dystrybucji. Zamiast tego zatrudniliśmy specjalistów, którzy w branży czyściw przepracowali już wiele lat i doskonale wiedzą, co zaproponować klientom w zależności od ich potrzeb. Ostatecznym efektem tych działań były Czyściwa Specjalistyczne z najlepszymi specjalistami i bogatą ofertą czyściw przemysłowych.
Innowacje Technologiczne
Ostatnim – jak na razie – oddziałem naszej firmy są Innowacje Technologiczne z rozwiązaniami dedykowanymi uczelniom wyższym, sektorowi finansowemu i służbie zdrowia. Jednocześnie ten kolejny rozdział naszej historii był momentem, w którym zapragnęliśmy zebrać wszystkie części w jedną spójną całość, czego efektem jest Grupa Sped.
Zaopatrzenie 24
Oddzielnym, ale wciąż powiązanym z naszą działalnością projektem jest nasza największa realizacja internetowa: sklep techniczny zaopatrzenie24.pl. Podczas prac nad tym sklepem internetowym staraliśmy się stworzyć kompletne miejsce w sieci, w którym klienci znajdą asortyment ze wszystkich obsługiwanych przez nas dziedzin. Dodatkowo wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i wzbogaciliśmy ofertę o kategorie, których brakowało w naszej standardowej ofercie. Dzięki temu w naszym sklepie można znaleźć między innymi akcesoria związane ze smart home, latarki specjalistyczne, zabezpieczenia i blokady, lustra bezpieczeństwa i narzędzia precyzyjne. Oferta sklepu jest stale rozwijana, a nasi specjaliści nieustannie doradzają klientom w zakupach. Zdecydowana większość oferowanego w sklepie asortymentu jest wysyłana z naszego magazynu we Wrocławiu. Dzięki temu możemy zagwarantować terminowe dostawy. Wieloletnia współpraca z największymi dostawcami pozwoliła nam natomiast zaoferować klientom sklepu zaopatrzenie 24 najlepsze ceny w branży.
Inline
Inline