Opinie naszych klientów

Home  /  Opinie naszych klientów

Świetna obsługa na najwyższym poziomie, brawo!
Wieloletnia współpraca bez zastrzeżeń: terminowe dostawy i dobre ceny.
Unikalne podejście do klienta i pomoc praktycznie „od ręki”. Wielki plus i oby było więcej takich firm!
Stale poszerzana oferta skutecznie zaspokaja nasze oczekiwania. Polecamy Hurtownię Techniczną Sped oraz inne jej oddziały.
Zaczęliśmy od łożysk, później powierzyliśmy im obsługę automatycznej identyfikacji i w obu przypadkach firma dobrze wywiązuje się z zadań.
Jeżeli ktoś szuka wszechstronnego dostawcy, który usprawni działanie jego firmy a przy tym pomoże obniżyć koszty, to nie mógł trafić lepiej!
Początkowo mieliśmy obawy przed zmianą dostawcy dla utrzymania ruchu w naszych zakładach, ale już po pierwszej prezentacji przygotowanej przez pracowników Grupy Sped wiedzieliśmy, że może wyjść z tego coś dobrego. Nie rozczarowaliśmy się i podobnie jak wiele innych dużych firm z czystym sumieniem polecamy obsługę w wykonaniu Sped.
Niektórzy z naszych dostawców totalnie nie przykładają wagi do drobnych tematów i chcą nas obsługiwać tylko w kwestii dużych zamówień. Sped natomiast zawsze dokłada wszelkich starań, aby to klient był zadowolony niezależnie od tego czy chodzi o niedrogie sprzęgło czy skomplikowany system informatyczny.

Chcesz podzielić się swoją opinią na temat naszej pracy? Skorzystaj z formularza kontaktowego.

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR