Chemia czyszcząca: zmywacze do styków

Home  /  Blog  /  Chemia czyszcząca: zmywacze do styków

Opublikowano: Marzec 29, 2018, Autor: , Kategoria: Blog, By ,, , Z Brak komentarzy

Proces montażowy jest bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać.

Chociaż obecnie mamy bogatą ofertę rynkową, na której znajdziemy różnego rodzaju kleje specjalistyczne, sam wybór odpowiedniego produktu nie jest wystarczający. Ważny jest także etap przygotowawczy, nim przystąpimy do etapu łączenia danych elementów. W tym celu warto zainteresować się zmywaczami!

W momencie, gdy chcemy połączyć ze sobą zabrudzone materiały, żaden – nawet najlepszy klej na rynku, nie będzie trwały. Aby zapewnić dodatkową skuteczność, każdy element powinien być dokładnie wyczyszczony i odtłuszczony. Możemy to uzyskać, kupując odpowiedni zmywacz. Nasza hurtownia w asortymencie z grupy chemia techniczna oferuje szeroki asortyment z tego zakresu. Każdy produkt jest dostosowany do konkretnego materiału, dlatego warto zweryfikować swoje potrzeby i wybrać adekwatny zmywacz.

Prawidłowo dobrane zmywacze Loctite są także świetnymi produktami do samego utrzymywania czystości w miejscu pracy, szczególnie do oczyszczania powierzchni z trudnych do wyeliminowania zabrudzeń. Dysponujemy również produktami, do usuwania różnego rodzaju uszczelek i lakierów, środkami do czyszczenia natryskowego, czy do czyszczenia klimatyzacji w pojazdach. W dbałości o środowisko, Loctite produkuje także specjalistyczne biodegradowalne specyfiki czyszczące, które ze względu na samobiodegrację, nie są groźne dla ścieków.

Preparaty dostępne są w małym, jednorazowym opakowaniu lub dużym, wydajnym pojemniku. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR