Sprzęgła kłowe – sklep autoryzowanego dystrybutora

Home  /  Blog  /  Sprzęgła kłowe – sklep autoryzowanego dystrybutora

Opublikowano: Kwiecień 27, 2018, Autor: , Kategoria: Blog, By , , Z Brak komentarzy

Szukasz idealnego sprzęgła, które doskonale sprawdzi się przy przenoszeniu dużych momentów obrotowych i tym samym będzie charakteryzowało się niewielkimi rozmiarami? Dobrze trafiłeś! Sprawdź już dziś ofertę precyzyjnie wykonanych sprzęgieł Rotex!

Precyzyjne sprzęgło Rotex to mechanizm o małych gabarytach, charakteryzujące się trwałością i świetnie radzące sobie w miejscach, gdzie pojawiają się duże momenty obrotowe, szczególnie w małych mechanizmach. Składają się z dwóch piast oraz łącznika. Są wydajne i przede wszystkim bardzo efektywne. Na rynku można znaleźć dwie wersje sprzęgieł Rotex – z rowkiem wpustowym lub bez. Do ich zalet można również zaliczyć małe momenty bezwładności oraz fakt, że są bezobsługowe oraz proste w montażu.

Dużą popularnością cieszy się również inny model, a mianowicie sprzęgło Rotex GS. Montuje się go poosiowo, a zastosowanie znajdzie między innymi w napędach obrabiarek, automatyki, techniki pakowania czy medycznej. Charakteryzują się szerokim zakresem temperatury. Mogą pracować od -50 do 150 stopni Celsjusza. Temperatura jest zależna od tego, jakim łącznikiem dysponujemy.

Sklep sprzęgła kłowe dysponuje szeroką gamą sprzęgieł Rotex i Rotex GS. Możesz już na wstępie określić wszelkie interesujące cię gabaryty, by zawęzić i przyspieszyć swoje poszukiwania. Ponadto Zaopatrzenie24 ma na swoim podkładzie doświadczony dział sprzedaży, dlatego jeżeli masz dodatkowe pytania lub problem z odpowiednim wyborem, koniecznie skontaktuj się ze specjalistami!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR