lockout / tagout, drukarki

Home  /  lockout / tagout, drukarki

Opublikowano: Styczeń 5, 2017, Autor: , Z Możliwość komentowania lockout / tagout, drukarki została wyłączona

Brady to amerykańska firma, zajmująca się produkcją oraz sprzedażą innowacyjnych rozwiązań w segmencie identyfikacji i oznakowania. Jako autoryzowany dystrybutor marki dysponujemy kompletną ofertą, obejmującą wszystkie produkty w różnych wariantach i atrakcyjnych cenach.

  1. O firmie
  2. Oferta Brady
  3. Zastosowanie produktów Brady

W każdym miejscu pracy bardzo ważne jest bezpieczeństwo pracowników. Dlatego warto inwestować w najskuteczniejsze rozwiązania, by te bezpieczeństwo zapewnić.

O firmie

Marka Brady powstała w 1914 roku i swą ofertę kieruje do wszystkich branż przemysłowych. Firma znana jest na każdym kontynencie i aktualnie obsługuje około pół miliona klientów. Brady ma ogromną sieć dystrybutorów, którzy dostępni są na każdym kontynencie i w większości państw, co wpływa na szybkość dostaw oraz kompleksowe doradztwo, szczególnie gdy występują specyficzne problemy. Aktualnie centrala znajduje się w USA, a fabryki rozmieszczone są między innymi w Europie i Azji. Warto wspomnieć również o tym, że w 2005 roku otworzono kolejną firmę w Bratysławie, która obsługuje region Wschodniej i Środkowej Europy.

Oferta Brady

W ofercie Brady znajduje się ponad 15 000 typów produktów. Asortyment, który można znaleźć w naszym sklepie, obejmuje między innymi oznaczenia i etykiety do profesjonalnych zastosowań, drukarki etykiet, oprogramowanie, a także znaki bezpieczeństwa. Ponadto Brady produkuje także czytniki kodów kreskowych, narzędzia do kontroli rozlewów, koszulki termokurczliwe i rozwiązania lockout/tagout.
Brady to nie tylko produkty. Oferta obejmuje również pomoc ze strony centrum serwisowego. Każdy region ma swoich specjalistów, którzy zapewniają kompleksowe wsparcie techniczne klientom.

Zastosowanie produktów Brady

Produkty Brady znajdą zastosowanie we wszystkich branżach przemysłowych – tak naprawdę nie ma żadnego ograniczenia. I tym samym dedykowane są dla:

  • Lotnictwa – idealne zarówno w sali kontroli lotów, jak i w powietrzu;
  • Motoryzacji – do oznaczania na przykład części przemysłowych samochodowych;
  • Chemii – do identyfikacji pracowników, infrastruktury oraz produktów;
  • Utrzymania ruchu – produkty Brady gwarantują wzrost wydajności w tym sektorze;
  • Transportu publicznego – do oznaczania przewodów;
  • Laboratoriów – przede wszystkim chemicznych, biochemicznych, biotechnologicznych i dla medycyny sądowej;

Oferta obejmuje także rozwiązania dla branży spożywczej i gastronomii. Wybierając produkty Brady, zapewniasz ochronę swoim pracownikom pod każdym względem. Poza tym wyższy poziom BHP, a także zgodność ze standardami i przepisami to bardzo istotny element, którego – szczególnie w tej branży – nie można pomijać.

Zadbaj o swoich pracowników oraz o miejsce pracy, korzystając z produktów marki Brady i zmniejszając tym samym ryzyko wypadków. Oferowane przez nas rozwiązania są tańszą inwestycją niż koszty ewentualnego leczenia. Pamiętaj, w każdym przypadku zawsze lepiej zawczasu zapobiegać!

Comments are closed.

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR