Sprzęgła

Home  /  Sprzęgła

Opublikowano: Styczeń 5, 2017, Autor: , Z Możliwość komentowania Sprzęgła została wyłączona

W przypadku sprzęgieł, KTR nie ma sobie równych. Firma proponuje rozwiązania wysokiej jakości i to naprawdę w konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. Dziś jest to jeden z najpopularniejszych producentów w segmencie związanym z przenoszeniem napędu.

  1. O KTR słów kilka
  2. Produkty KTR
  3. Zalety sprzęgieł KTR

Oferta KTR obejmuje nie tylko typowe sprzęgła, ale także produkty niestandardowe. Dużym atutem jest to, że producent zawsze słucha swoich klientów i potrafi bez problemu dostosować sprzęgło do specjalnych wymagań, projektując i modyfikując odpowiednie części, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie zainteresowanego.

O KTR słów kilka

Firma KTR została założona w 1959 roku, chociaż jej źródła możemy doszukiwać się we wcześniejszych latach – na przykład 50., gdy nylon stał się użytecznym konstrukcyjnym materiałem i pojawiło się pierwsze sprzęgło BoWex. W 1966 roku wyprodukowano sprzęgło liniowe sygnowane nazwą Rotex, które w bardzo krótkim czasie odniosło sukces i zostało sprzedane w milionach egzemplarzy. Następnie pojawiło się precyzyjne sprzęgło Rotex GS, które również odniosło wielki sukces na rynku międzynarodowym. Firma działa do dziś, prężnie się rozwijając i sukcesywnie powiększając swoją ofertę, dostarczając innowacyjne i nowoczesne rozwiązania.

Produkty KTR

Nasza oferta obejmuje głównie sprzęgła kłowe, płytkowe, mieszkowe oraz przeciążeniowe. Oprócz tego KTR zajmuje się produkcją piast, tulei i łączników, które również cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Najpopularniejszymi produktami, które w pewnym momencie zrewolucjonizowały branżę przemysłową są przede wszystkim modele ROTEX, RADEX, POLY czy GEARex. Proponowane przez nas sprzęgła Wrocław spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających aplikacji.

Zalety sprzęgieł KTR

Sprzęgła KTR to produkty wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół. Wszystkie modele charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i przede wszystkim niezawodnością. Każde ze sprzęgieł jest przystosowane do konkretnej aplikacji, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z własnościami konkretnego produktu. Jeśli sprzęgło nie zostanie odpowiednio dobrane, na pewno nie spełni oczekiwań klienta, ani nie sprosta wymaganiom stawianym przez miejsce jego pracy.

Jako że wybór produktu może sprawiać problemy, zapraszamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami z Działu Obsługi Klienta. Gwarantujemy, że wspólnie uda nam się dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla twojej firmy.

Comments are closed.

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR