Pasy

Home  /  Pasy

Opublikowano: Styczeń 6, 2017, Autor: , Z Możliwość komentowania Pasy została wyłączona

Historia firmy Optibelt sięga aż 1872 roku. To właśnie wtedy rozpoczyna się okres industralizacji w państwie niemieckim i tym samym prężnie zaczyna rozwijać się fabryka założona przez Emila Arntz’a. I mimo iż ostatecznie firma zwana ówcześnie Hoxtersche Gummifadenfabrik przegrywa z konkurencją z Wielkiej Brytanii, szybko się rozwija i poszerza swój asortyment na przykład o klocki hamulcowe czy worki przeznaczone do przechowywania lodu. Dziś Optibelt jest jednym z czołowych producentów pasów napędowych i nie zwalnia nawet na chwilę.

  1. Produkty Optibelt
  2. Zalety pasów Optibelt
  3. Czy warto inwestować w produkty Optibelt?

Produkty Optibelt

Obecnie nasza oferta obejmuje wysokiej jakości pasy napędowe oraz koła pasowe. Produkty charakteryzują się niezawodnością oraz trwałością. Dysponujemy modelami klasycznymi, szerokoprofilowymi oraz uzębionymi. Mamy również pasy wielorowkowe o takich oznaczeniach jak PM, PL, PJ i PK. W zależności od zapotrzebowania, w naszej gamie znajdziesz także pasy zębate jedno- lub dwustronne. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy zainteresowany klient jest w stanie znaleźć optymalne rozwiązanie dla siebie.

Zalety pasów Optibelt

Optibelt dba o to, aby każdy jego produkt był jak najlepszej jakości. W produkcji wykorzystuje się specjalną mieszankę, dzięki czemu pasy charakteryzują się bardzo wysokim poziomem w przypadku wytrzymałości. Skład materiałów jest latami dobierany przez specjalistów i dostosowany tak, aby pas mógł ostatecznie spełniać wymogi, jakie stawia trudniejsze środowisko pracy. Producent dba również o to, by produkty były właściwie zabezpieczone przed zanieczyszczeniami, ponieważ wszelkiego rodzaju zabrudzenia zwykle ścierają boki, co ostatecznie prowadzi do zerwania. Do zalet pasów Optibelt zaliczyć możemy również gwarancję płynnej pracy oraz doskonała odporność na zużycie. Doskonale sprawdzają się także przy nagłych zmianach kierunku i prędkości.

Czy warto inwestować w produkty Optibelt?

Chcą oszczędzić na pasach napędowych, możesz narazić się niepotrzebnie na dodatkowe koszty eksploatacyjne. Jak w przypadku większości produktów, również i w tej kwestii warto inwestować w pasy wysokiej jakości, ponieważ dzięki temu unikniesz nieplanowanych przestojów, by wymienić ten element napędowy na nowy. Koszty eksploatacyjne mogą zmniejszyć się tylko wtedy, jeśli skorzystasz z najlepszego rozwiązania, które jesteśmy w stanie zagwarantować.

Wybór odpowiedniego pasa napędowego nie zawsze jest prosty, dlatego w przypadku problemów, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Gwarantujemy, że wspólnie uda nam się dobrać optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Comments are closed.

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR