Akcja sadzenia drzew 2019

Home  /  Blog  /  Akcja sadzenia drzew 2019

Opublikowano: Maj 21, 2019, Autor: , Kategoria: Blog, By , , Z Brak komentarzy

W daniach 22 – 24 maja zachęcamy do odbierania darmowych sadzonek, które czekają na naszych klientów w dziale handlowym naszej wrocławskiej siedziby.

To świetna okazja dla klientów na zdobycie darmowego drzewka i przyczynienia się do ochrony środowiska. Nie da się zaprzeczyć, że drzewa są nam potrzebne – nie tylko w lasach, ale wszędzie tam, gdzie jesteśmy. Przede wszystkim zapewniają nam tlen, równocześnie pochłaniając CO2 z atmosfery, co sprawia, że mają korzystny wpływ na klimat – łagodzą efekt cieplarniany. Ponadto stanowią doskonały mur, który ogranicza roztaczanie się różnego rodzaju zanieczyszczeń obecnych w powietrzu.

Drzewa korzystnie wpływają także na samopoczucie człowieka. Jeśli umieścimy je przy drodze, mogą ograniczyć nieco hałas, szczególnie tam, gdzie panuje bardzo duży ruch. Drzewa są również doskonałym domem dla zwierząt, roślin i grzybów, a nawet i dla nas – w końcu dostarczają nam potrzebne do budowy drewno.

Firma Sped rozdaje sadzonki

Nie czekaj, tylko wspomóż naszą akcję i zadbaj o swoje otoczenie! Sadzonka czeka na ciebie w dziale handlowym naszej wrocławskiej siedziby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR