SPED Sp. J.

Home  /  Blog  /  SPED Sp. J.

Opublikowano: Czerwiec 7, 2019, Autor: , Kategoria: Blog, By ,,, , Z Możliwość komentowania SPED Sp. J. została wyłączona

Sped znany jako hurtownia techniczna Wrocław od ponad 20 lat dostarcza największym dolnośląskim przedsiębiorstwom produkty z asortymentu technicznego. Zajmujemy się między innymi sprzedażą łożysk tocznych, sprzęgieł, pasów klinowych, tworzyw przemysłowych i innych towarów związanych z kategorią utrzymania ruchu.

  1. Krótka historia firmy
  2. Oferta

Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, na bieżąco poszerzamy nasz asortyment, wdrażamy innowacyjne rozwiązania i stale się rozwijamy. Dlatego aktualnie pracujemy nad nowym wyglądem naszej strony, by była bardziej przyjazna dla naszych klientów.

Krótka historia firmy

Firma Sped Sp. J. Pojawiła się na rynku ponad 20 lat temu. Na początku jako hurtownia pasków klinowych, zajmowaliśmy się również sprzedażą różnego rodzaju łożysk tocznych, prosto od renomowanych producentów. Nawiązując liczne współprace z okolicznymi przedsiębiorstwami i odpowiadając na zapotrzebowania naszych klientów, postanowiliśmy uzupełnić nasz asortyment o kolejne działy. W naszej ofercie pojawiły się między innymi łańcuchy rolkowe, sprzęgła KTR, tworzywa konstrukcyjne, prowadnice Hiwin czy smary. Dzięki rozwojowi dziś możemy pochwalić się kompleksowym zapleczem, fachowym doradztwem oraz profesjonalną obsługą. Do każdego klienta zawsze podchodzimy indywidualnie.

W międzyczasie, wychodząc również naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, otworzyliśmy segment zwany z outsourcing zakupów. To idealne rozwiązanie dla tych, którym zależy na pełnej obsłudze oraz szybkiej i terminowej realizacji zamówienia. Wiele zakładów i firm zaufało nam już w tej kwestii.

Oferta

Oferta hurtowni technicznej Sped Sp. J. Jest bardzo obszerna. Asortyment składa się ze wszystkich najważniejszych produktów technicznych oraz towarów z działu utrzymania ruchu. Dysponujemy między innymi łożyskami tocznymi, sprzęgłami, czyściwami specjalistycznymi, pasami, tworzywami przemysłowymi, artykułami BHP czy produktami z zakresu LOTO: Lockout / Tagout.

Od wielu lat współpracujemy z największymi producentami i z najpopularniejszymi markami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny. Jako bardzo dobrze zaopatrzona hurtownia łożysk tocznych czy mająca w swojej ofercie wysokiej jakości pasy napędowe Optibelt, sprzęgła KTR i inne narzędzia techniczne, jesteśmy w stanie zagwarantować wszystkim naszym klientom konkurencyjne ceny.

Zapraszamy na stronę główną hurtowni technicznej SPED Sp. J. już dziś! Nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Comments are closed.

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR