Kolejne sukcesy firmy Sped

Home  /  Blog  /  Kolejne sukcesy firmy Sped

Opublikowano: Kwiecień 30, 2021, Autor: , Kategoria: Blog, By , Z Brak komentarzy

Niezmiernie miło nam poinformować, że firma Sped została wyróżniona w kilku rankingach związanych z polską gospodarką. Wszystkim naszym klientom dziękujemy za zaufanie!

  1. Nagrody dla firmy Sped
  2. Podziękowania dla klientów firmy Sped

Firma Sped dostała wyróżnienie w kilku najważniejszych rankingach związanych z polską gospodarką. To nie tylko zasługa naszych pracowników, ale i klientów. Sprawdź, jakie tytuły otrzymała firma Sped.

Nagrody dla firmy Sped

Od wielu lat Instytut Europejskiego Biznesu wraz z portalem Europejska Firma analizuje wyniki finansowe polskich przedsiębiorstw, badając tym samym wiarygodność i zaufanie poszczególnych firm. I od tych wielu lat wspomnianym przedsiębiorstwom przyznaje się statuetki. Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma Sped znalazła się w aż czterech rankingach! Nie udałoby się to bez naszych wspaniałych klientów.

Firma Sped została uwzględniona w aż czterech rankingach. Nasz zespół otrzymał następujące tytuły:

  • Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego,
  • Efektywne Firmy 2020 Województwa Dolnośląskiego,
  • Gepardy Biznesu 2020 Województwa Dolnośląskiego,
  • Mocne Firmy Godne Zaufania 2020 Województwa Dolnośląskiego.

Analizując wyniki finansowe, Instytut Europejskiego Biznesu bierze pod uwagę dane finansowe, wartość przychodów, zysk oraz kapitał własny. Wszystkie te informacje pokazują, jak dużym zaufaniem i zainteresowaniem klientów cieszy się dana firma. I dzięki temu właśnie Państwa zaufaniu zostaliśmy wyróżnieniu w wyżej wspomnianych rankingach.

Podziękowania dla klientów firmy Sped

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za korzystanie z usług naszej firmy i za zaufanie. Bez Państwa wsparcia nie zostalibyśmy wyróżnieni. Ponieważ Sped tworzą nie tylko pracownicy, ale i Państwo – czyli klienci.

Obecność we wspomnianych wyżej rankingach pokazuje, jak dynamicznie się rozwijamy i odpowiadamy na rosnące wymagania naszych stałych, jak i potencjalnych klientów. Do wyróżnienia przyczyniła się także ogromna efektywność naszych działań. Dziś prowadzimy współprace nie tylko z firmami, ale również z osobami fizycznymi. Zatem bez względu na to, czy masz swoją firmę, czy potrzebujesz produktów z zakresu Utrzymania Ruchu do indywidualnego użytku, gwarantujemy, że spełnimy wszystkie Twoje oczekiwania na każdym poziomie sprzedaży. W naszym zespole obecni są między innymi eksperci i specjaliści, którzy szybko i profesjonalnie odpowiadają na pytania klientów i pomagają dobrać jak najlepsze dla nich rozwiązania. Prowadzimy także tak zwany outsourcing zakupów, czyli pełną obsługę zamówień, z której korzysta większość naszych partnerów.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do sprawdzania naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

polityka-zwrownowazonego-rozwoju

CSR